משרד עורכי דין אפיק תורג'מן - דיני בנקאות  
אינדקס עורכי דין
חיפוש באינדקס
אינדקס עורכי דין אודות האינדקס הוספת עורך דין הערכת נזק מאמרים יצירת קשר
לקבלת יעוץ משפטי מיידי מלא את פרטיך בטופס הבא:
שם:
דוא"ל:
טלפון:
הודעה: שלח

אפיק תורג'מן - דיני בנקאות - הסדר חובות, משכנתא, בנקיםהמשרד הוקם בשנת 2005 ומונה 7 עורכי דין. המשרד התמזג עם משרד אחר ועוסק בתחום המשפט המסחרי (דיני בנקאות) והפלילי. כתוצאה מהמיזוג התרחבה קשת הפעילות המשפטית של המשרד.

אחד התחומים בהם מתמחה המשרד הוא דיני בנקאות. במסגרת התמחותו מייצג המשרד מוסדות בנקאיים ומטפל בכל העיסוקים השוטפים של גופים אלו.

עוד מטפל המשרד בחובות של לקוחות כלפי הבנקים. לקוחות שלקחו משכנתא, או הלוואות מהבנק ולא מחזירים את חובותיהם, פונים הבנקים למשרד לצורך פתיחת בהליכים לגביית החובות שנצברו.

עורכי הדין במשרד האחראים על תחום זה, לומדים את התיקים, מכינים תביעות נגד החייבים, מבצעים חקירות יכולת כלכליות להערכת יכולת החזר החובות, פותחים תיקים בהוצאה לפועל ומבצעים את הגבייה מלקוחות הבנקים.

באתר הבית של המשרד מידע ומאמרים בנושא בנקאות, גביה, חובות כספיים ועוד. כמו כן תוכלו למצוא באתר דרכים ליצירת קשר, לצורך קבלת יעוץ וייצוג משפטי הולם, על ידי עורכי דין מובילים בתחום המשפט האזרחי.

אתר: אפיק תורג'מן עורכי דין
כתובת: שד' שאול המלך 35 תל אביב
טלפון: 03-609.0.609
פקס: 03-609.1.609
נייד:
אימייל: doron@at-law.co.il

גולש/ת יקר/ה - אם חיפשת עורך דין לכל מטרה הגעת למקום הנכון!

אינדקס עורכי דין - צעד משפטי חכם מציע לכל גולש את המאגר המשפטי הגדול בישראל. האתר מחולק לפי תחומים משפטיים שונים ובכל נושא רשימה מפורטת של משרדי עורכי דין מכל רחבי המדינה, המתמחים באחד מתחומי המשפט הרבים.

גלישה נעימה!

אינדקס עורכי דין מציע לכל עורך דין חשיפה בפני אלפי גולשים הזקוקים ליעוץ ויצוג משפטי. פתיחת כרטיס עו"ד מפורט כוללת: הצגת תחומי התמחות, פרטי המשרד, עורכי הדין המועסקים, נסיון, לקוחות, פרטים ליצירת קשר מיידי, תמונות ועוד!

 

לקבלת מידע נוסף אודות אפשרויות פרסום כרטיס לקוח ומודעות טקסט בכל עמוד שתרצה באתר:

זקוק לעצה דחופה של עורכי דין? יש לך בעיה משפטית?

כנס כעת לפורום המשפטי ולאחר הרשמה קצרה, תקבל חוות דעת של עורכי דין מובילים, בתחומים משפטיים מגוונים כגון: דיני משפחה, תעבורה, נזיקין, קניין רוחני, זכויות יוצרים, נדלן, חוזים, דיני עבודה, הוצל"פ ועוד!

פורומים: גירושין ומשפחה | זכויות עובדים | רשלנות רפואית | תאונות דרכים ונזקי גוף


כל הזכויות שמורות ל-Law Index 2007
קידום עורכי דין | שותפים | מפת האתר | אינדקס | אינדקס עורכי דין |